чи має право поліція закривати заклад (працює в нічний час),посилаючись на постанову КМУ від 22 липня №641?

Питання чи має право поліція закривати заклад (ресторан-бар), який працює в нічний час посилаючись на постанову КМУ від 22 липня 2020 р. № 641? В той час як в Конституції України прописано що кожен має право на підприємницьку діяльність (частина перша статті 42) і Конституційний суд України наголошує, що обмеження є можливими виключно за законом - актом, ухваленим ВРУ. як отримати вашу консультацію в електронному варіанті, щоб мати інформацію при спілкуванні із представниками поліції?

Татьяна, Черкаська область
31 серпня о 17:15
Питання: №44026
Відповіді юристів (2)

Схожі питання