Добрый день!

Областное Управление ПФУ не засчитал в общий страховой стаж период работы с 1984 по 1987г в организации ссылаясь на то, что в записи в трудовой книжке не указана статья, по которой произведено увольнение. Есть официальный ответ. Вопрос №1: правомерны ли действия ПФУ? Указанная организация находилась на территории, которая сейчас временно окупирована (Донецк). Согласно п. 17-1 Постанови Кабінету Міністрів України № 637 від 12.08.1993 року «Про затвердження Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній» - "У разі коли в трудовій книжці є записи з виправленнями або недостовірні чи неточні записи про періоди роботи на підприємствах, в установах, організаціях або їх правонаступниках, розташованих на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, стаж роботи, який дає право на пенсію, зараховується у порядку, визначеному Пенсійним фондом України за погодженням з Мінсоцполітики.” Вопрос №2: Что это за порядок и где можно с ним ознакомиться? Вопрос №3: мои возможные действия по включению указанного периода в общий стаж. Вадим Ковалевский.

Вадим, Дніпропетровська область
25 серпня о 14:53
Питання: №43882
Категорія: Сімейне право
Відповіді юристів (1)

Схожі питання