Если я частично использовал жилищный чек. Могу ли я приватизировать комнату в общежитии?

Если я частично использовал жилищный чек. Могу ли я приватизировать комнату в общежитии( согласно З А К О Н У К Р А Ї Н И Про приватизацію державного житлового фонду Стаття 3. Способи приватизації Приватизація здійснюється шляхом: безоплатної передачі громадянам квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках з розрахунку санітарної норми 21 квадратний метр загальної площі на наймача і кожного члена його сім'ї та додатково 10 квадратних метрів на сім'ю; продажу надлишків загальної площі квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках громадянам України, що мешкають в них або перебувають в черзі потребуючих поліпшення житлових умов.) сделав платную приватизацию? какая номинальная стоимость будет каждого квадрата? Если я стою на очереди по улучшению жилищных условий. А первый раз приватизировали когда мне было 8 лет, и я там совладелец без выделенной части.

Павел, Дніпро
4 березня о 09:24
Питання: №394
Категорія: Нерухомість
Відповіді юристів (1)

Схожі питання