ТОВ "ЮК "Тарасов та партнери"
ТОВ "ЮК "Тарасов та партнери" логотип
Не в мережі
Був онлайн 28 березня

ТОВ "ЮК "Тарасов та партнери"

Рік заснування: 2009
вул. Володимирська 81 Б офіс 26 Київ
Київ, вул. Володимирська 81 Б офіс 26
Про компанію:
"Основною послугою, котру надає компанія “Тарасов та партнери” є послуга - ”юридичний аутсорсинг” тобто – повне юридичне обслуговування бизнесу.

Фактично ми є зовнішнім юридичним підрозділом, як окремих підприємств, так і цілих бізнес-структур. Саме тому ми виконуємо всю необхідну правову роботу, яка необхідна для ведення бізнесу.

Крім основної роботи юрисконсульта, ми також виконуємо низку часто неспецифічних для нього завдань, серед яких:

- Реєстрація та захист торгових марок і авторського права;

- Робота у сфері держ. закупівель (підготовка пропозицій, оскарження, участь);

- Захист від кримінального переслідування;

- Податкове та митне консультування.

Наші ресурси дозволяють вирішувати різні за рівнем складності завдання. Ми не тільки позбавляємо від рутинної поточної роботи, такої як отримання довідок та витягів. Ми також здатні вирішувати юридичні питання особливої складності, такі як реорганізація бізнесу або його побудова на початковому етапі. Цей ефект забезпечує особлива кадрова політика нашої компанії.

Ми впевнені у своїх висновках і тому не боїмося відповідальності. За свою помилку ми відповідаємо своїм ім’ям і всім своїм майном. Наша компанія також несе повну матеріальну відповідальність за дотримання конфіденційності. Для цих цілей за бажанням замовника ми готові підписати відповідні угоди.

Керівники та власники підприємств, у яких ми є юридичним відділом, давно позбулися страху «відсутності юриста в сусідньому кабінеті». Оперативність нашої роботи змушує дивуватися, а можливість виконання завдань паралельно дозволяє швидко вирішувати юридичні питання. Наші фахівці завжди на зв’язку. Ми мобільні, і готові у разі екстреної необхідності прибути до Вас у найкоротші терміни."
Спеціалізації:

Графік роботи в офісі

  • Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Детальна інформація:
Спільноти, досягнення, публікації

«ТОП-100» РЕЙТИНГУ ЮРИДИЧНИХ КОМПАНІЙ УКРАЇНИ

Украина 2017