Адвокатське бюро "Ципін і партнери"
Адвокатське бюро "Ципін і партнери" логотип
Не в мережі
Був онлайн 4 червня

Адвокатське бюро "Ципін і партнери"

Рік заснування: 2002
вул. Хорива, 39-41, офіс 80 Київ
Київ, вул. Хорива, 39-41, офіс 80
Про компанію:
Адвокатське бюро "Ципін і партнери" має великий досвід роботи у складних, об’ємних, резонансних кримінальних справах. Процес реалізації обраної стратегії захисту будується на злагодженій роботі цілої команди адвокатів, юристів, їх помічників з використанням масштабного комплексу засобів дії та протидії: адвокатські та журналістські розслідування, процесуальні диверсії та судові справи проти опонентів і несумлінних правоохоронців, активне залучення громадськості, соціальних мереж та ЗМІ. 
Понад п’ятнадцять років ми є вартовими інтересів наших клієнтів на правничій арені: захист бізнесу та кримінальне право, корпоративне право, міжнародний арбітраж, антірейдерство, господарські та цивільні справи, звернення до Європейського Суду, сімейні та майнові справи.
Запитайте в наших клієнтів, чому вони обрали нас, — ми впевнені в якості своєї роботи. За нас говорять наші переможні справи в Києві, інших містах країни та поза її межами. Наші клієнти завжди отримують прозору, вчасну та повну інформацію про перебіг справ, послідовність дій та результати.
Спеціалізації:

Графік роботи в офісі

  • Пн - Пт: 09:00 - 18:00