Адвокатське об'єднання "Адвокати та медіатори України"
Адвокатське об'єднання "Адвокати та медіатори України" логотип
Не в мережі
Був онлайн 12 лютого

Адвокатське об'єднання "Адвокати та медіатори України"

5 5 1 2 2 Адвокатське об'єднання "Адвокати та медіатори України"
Рік заснування: 2017
вул.Мироносицька, 46А Харків, Харківська область
Харків, Харківська область, вул.Мироносицька, 46А
Про компанію:
АО "Адвокати та медіатори України" це українське #адвокатське об’єднання, команду якого складають висококваліфіковані #адвокати та їх помічники, що спеціалізуються в ключових галузях #права, таких як #господарське, #адміністративне та #кримінальне. Наші #адвокати молоді, віддані своїй справі люди, що мають значний багаж досвіду успішного #представництва інтересів своїх клієнтів в #господарських, #адміністративних та місцевих загальних #судах усіх інстанції, #Верховному #Суді. 
Наш пріоритет це максимальна орієнтованість на інтереси Клієнта, адже успіх наших Клієнтів це наш успіх.

Крім того, мало хто знає про те, що не обов'язково йти в суд для вирішення конфлікту. Суд, звичайно ж, може задовольнити позов, але його виконання - дуже тривалий процес. І це за умови задоволення позовних вимог. А якщо суддя вважатиме, що позов не аргументований? Тоді немає можливості вирішення #конфлікту?

#Медіація - це відмінний спосіб для тих, хто не тільки хоче залагодити проблеми, а й отримати максимальну вигоду. У медіації немає тих, хто програв, кожен отримає свої переваги і буде максимально задоволений.

Але оскільки медіація в нашій країні тільки розвивається, ми вирішили поступово ознайомлювати Клієнтів з цим варіантом досудового врегулювання конфлікту. І, сподіваємося, що кожен, хто ознайомився з цією процедурою, буде радий такому вибору!

ЗВЕРТАЙТЕСЬ! БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС В ЧИСЛІ НАШИХ КЛІЄНТІВ!
Спеціалізації:

Графік роботи в офісі

  • Пн - Пт: 09:00 - 18:00

  • Сб - Нд: 00:00 - 23:00