Адвокатське об'єднання "Донець і партнери"
Адвокатське об'єднання "Донець і партнери" логотип
Не в мережі
Був онлайн 2 вересня

Адвокатське об'єднання "Донець і партнери"

5 5 1 10 10 Адвокатське об'єднання "Донець і партнери"
Рік заснування: 2015
м. Харків, вул. Пушкінська, 96-А Харків, Харківська область
Харків, Харківська область, м. Харків, вул. Пушкінська, 96-А
Про компанію:
АдО “Донець і партнери” – це команда адвокатів і юристів з успішною двадцятипятирічною правозахисною практикою, які надають повний спектр юридичних послуг вищої якості в усіх галузях права.
Ми володіємо унікальним практичним досвідом в місцевих правових реаліях, в національній і міжнародній юрисдикції, в своїй практиці застосовуємо гнучкий підхід і тільки перевірені тактики для вирішення питань клієнта, і тим самим створюємо стандарти якості юридичних послуг та адвокатського захисту в Україні.
Наші адвокати відзначені численними подяками, грамотами та сертифікатами у зв'язку зі своєю професійною правозахисною діяльністю.

And yes, we speak English und sprechen Deutsch.

Ми маємо багаторічний успішний досвід представництва інтересів громадян і компаній в державних установах і приватних організаціях; захисту в адміністративних і кримінальних справах (в т.ч. у резонансних та особливо-тяжких).

Ми багато років успішно супроводжуємо діяльність провідних промислових підприємств України в енергетичному, металургійному, фінансовому, аграрному, фармацевтичному, харчовому та будівельному секторі.

Ми спеціалізуємося в IT / IP-праві і захисті цих бізнесів, наша кваліфікація підтверджується сертифікатами кращих юридичних ВНЗ і галузевих об’єднань IT-компаній України.

Ми надаємо нашим клієнтам можливість просто і оперативно відстежувати процес руху їх справи, пояснюємо простою і зрозумілою мовою кожну стадію її руху, дію і документ."
Спеціалізації:

Графік роботи в офісі

  • Пн - Пт: 09:00 - 18:00