Тендерний комітет, публічні закупівлі

Доброго дня. Мене змушують увійти до тендерного комітету школи для надання допомоги в проведенні публічних закупівель. Я не є "посадовою, або службовою особою" (інженер-електронщик, не маю підлеглих). Чи можу я без ризику для себе в плані можливих майбутніх штрафів за порушення законодавства тендерним комітетом прийняти бажання школи занести мене до списку тендерного комітету? Якщо вірити статті 164-14 ЗУ "про публічні закупівлі", то до адміністративної відповідальності притягуються лише (текст:"накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника") "службові, посадові особи замовника(нашої школи) і уповноважені особи". Чи правильно я зрозумів? Також, згідно закону, як я зрозумів, для мене повинні бути доплати за участь в тенд. комітеті, а школа порушує мої права не бажаючи їх надати. Чи це так? Також, хотілося б дізнатися який з "нмдг" використовується при розрахунку штрафів: 17 грн. чи розмір "соціальної пільги", так як, як я бачу, що для адміністративних і кримінальних правопорушень використовується друге. Чи правільно я міркую?

Анатолій, Київ
10 серпня о 12:28
Питання: №43530
Категорія: Держзакупівлі
Відповіді юристів (0)

Схожі питання