Який строк оплати штрафу згідно ст 188-6КУпАП?

Доброго дня! Який строк оплати штрафу згідно ст. 188-6 КУпАП?

Оксана, Черкаси
31 січня о 11:30
Питання: №34487
Відповіді юристів (2)

Схожі питання